Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

395 000 PLN4 938 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011646

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 80.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Częściowo po remoncie

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

OKAZJA! Doskonała lokalizacja - w środkowej części reprezentacyjnej ulicy Gdyni. Udział wynoszący 1/10 całej kamienicy w ramach którego jest to wyremontowane mieszkanie (80m2) i SKLEP na parterze w cenie 400 tys. zł, o powierzchni 25m2, z witryną sklepową na ul. Świętojańską z piwnicą ok. 25m2 pod sklepem-możliwość odtworzenia połączenia, uzyskując dodatkowe 25m2. Mieszkanie, wysokie, przestronne, przedpokój i pokoje w kwadracie /ok.23m2, 20m2, 15m2/ bardzo ustawne, garderoba, parkiety dębowe. Kuchnia ok. 13m2 aneksem jadalnianym i balkonem, na podłodze terakota, zabudowa, ogrzewanie i ciepła woda -miejskie, gaz doprowadzony ale zaślepiony, ładna klatka schodowa w starym stylu, poszczególne lokale wynajmowane są na kancelarie, biura, itp. W 2018 roku mieszkanie zostało odświeżone - wycyklinowany parkiet, wygładzone i pomalowane ściany. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 280zł, zimą do 700zł, w tym jest również woda liczona na 1 osobę, do opłat dolicza się jeszcze tylko prąd. Do mieszkania przynależy piwnica. Całość 799 tys. zł, zakup tylko za gotówkę! CIEKAWA OFERTA!!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska