Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia, ul.Starowiejska

5 500 PLN54 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011647

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 102.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Dom wielorodzinny

piętro: 0/4

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1975

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy, położony w centrum, w bardzo dobrej handlowej części miasta, łączącej dworzec główny z Ulicą Świętojańską i nabrzeżem, o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym, z przeznaczeniem na handel, gastronomię (brak zgody na sprzedaż alkoholu), gabinety lekarskie, kosmetyczne. Lokal posiada szeroką witrynę. Media: ogrzewanie miejskie rozliczane stawką za m2, woda opomiarowana, podgrzewana przepływowym podgrzewaczem, gaz w budynku-możliwość podłączenia, prąd opomiarowany. Jest możliwość odtworzenia wejścia na dostawy od zaplecza.W lokalu jest kompletna instalacja alarmowa, parking ogólnodostępny. Opłaty eksploatac. latem 800zł/zimą1500zł. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska