Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia, ul.Kilińskiego

7 800 PLN87 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011656

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 90.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1950

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal handlowy-sklep, w centrum miasta, przy głównej ulicy Świętojańskiej, w jej cenrtalnej części, z bardzo dużymi witrynami. Lokal składa się z powierzchni 90m2 o wys. 3,20m na parterze połączonym schodami z poziomem -1 o pow. 50m2 o wys. 2,28m i 2,09m. Możliwość prowadzenia gastronomii- jest pozwolenie na alkohol oraz komin wentylacyjny o przekroju 30 cm x 30 cm. Opłaty eksploatacyjne wyłącznie wg zużycia; media: centralne ogrzewanie-miejskie-rozliczane na cały budynek proporcjonalnie do powierzchni, zużycie wody opomiarowane-podgrzwana przepływowym podgrzewaczem, gazu brak, wywóz śmieci 57zł. Lokal dostępny od zaraz. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska