Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot Dolny, ul.BITWY POD PŁOWCAMI

579 000 PLN11 135 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011693

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 52.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/1

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1908

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w Sopocie Dolnym, blisko morza, plaży oraz deptaka – ulicy Bohaterów Monte Cassino. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, niedaleko przystanki autobusowe. Dogodny dojazd do Gdyni oraz Gdańska. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz zielone tereny rekreacyjne. Budynek ogrodzony, możliwość korzystania z ogródka dostępnego dla mieszkańców kamienicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Na powierzchnię ok. 52 m2 składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. W kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni ok. 4m2 każda. Ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska