Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.ARCHITEKTÓW

730 000 PLN7 766 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011750

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 94.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Dom wielorodzinny

Piętro: 2/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1938

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Gdyni – Orłowie! Bardzo dobra komunikacja, niedaleko przystanki autobusowe oraz SKM. Spokojna okolica. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej, kameralnej kamienicy (jedno mieszkanie na kondygnacji). Na powierzchnię ok. 94 m2 składa się salon /ok. 31 m2/, dwa pokoje /po 17 m2/, kuchnia /11 m2/, łazienka /ok. 8,5 m2/ oraz hol /ok. 11 m2/. Dodatkową powierzchnię ok. 30 m2 stanowi antresola! W salonie kominek z rozprowadzeniem na pozostałe pomieszczenia. W pokojach na podłodze parkiet, w łazience glazura. Okna PCV. Okna o ekspozycji północnej i południowej.Wysokość pomieszczeń 2,75 m, antresoli 2,2 m. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica /ok. 17 m2/ oraz ogród o powierzchni ok. 100 m2 z miejscem postojowym. Możliwość wybudowania garażu w ogrodzie! Mieszkanie bezczynszowe. Ogrzewanie gazowe,opłaty za gaz wynoszą ok. 300 zł. Polecam oraz zapraszam na prezentację.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska