Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.10 Lutego

5 000 PLN48 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011781

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 105.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/1

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1970

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Lokal biurowy w samym sercu Gdyni! Doskonała lokalizacja, główna ulica handlowa miasta, w otoczeniu sklepów, biur i restauracji. Blisko dworzec PKP, przystanki autobusowe i SKM. Wejście bezpośrednio z chodnika, który stanowi ciąg komunikacji pieszej. Lokal wyposażony w duże witryny! Idealne miejsce do prowadzenia praktycznie każdej działalności (z wyłączeniem gastronomii). Na powierzchnię ok. 105 m2 składają się dwie kondygnacje. Pierwszą z nich /ok. 65 m2/ stanowi sala sprzedażowa, zaplecze socjalne oraz wc. Kolejna /ok. 40 m2/ to pomieszczenie typu open space. Możliwość dowolnej aranżacji, dostawienia ścianek działowych i uzyskania kilku pomieszczeń. Z zaplecza socjalnego bezpośrednie wyjście do podwórza. Miejsca parkingowe przed lokalem ogólnodostępne. Dla Najemcy możliwość parkowania auta w podwórzu. Opłaty według zużycia mediów (woda, prąd, gaz, wywóz śmieci). Ogrzewanie gazowe. Czynsz najmu jest ceną brutto. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska