Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot Górny, ul.23 Marca

1 120 000 PLN13 827 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011787

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 81.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1998

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Parking ogólnodostępny)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament 3 pokojowy na 1 piętrze po remoncie(2016) na zamkniętym monitorowanym osiedlu Dolina Gołębiewska, skierowanym na stronę wsch.-płd.-zach. Apartament urządzony w stylu skandynawskim. Salon z aneksem kuchennym(zabudowa mdf mat, sprzet AGD Bosch) oraz wyjściem na balkon, sypialnia z garderobą(pomieszczenie), pokój dla dziecka, łazienka z wanną oraz oddzielna duża toaleta, hol przy wejściu z zabudową. Na podłogach wysokiej klasy panele Quick Step, w kuchni i przedpokoju włoski gres polerowany, sufit podpiweszany plus spoty. Na środku w salonie zabudowa z kominkiem DIMPLEX OPTI-MYST z efektem mgły wodnej. Cena zawiera cała wyposażenie i umeblowanie(meble duńskie oraz hiszpańskie) jak na zdjęciach. Opłaty 350zł/750zł. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska