Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka przemysłowa - Czaple, ul.Przyrodników

1 260 000 PLN120 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011881

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 10500.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz
Prąd(Dalej)
Woda(Dalej)
Kanalizacja(Na granicy działki)
Szambo

Teren przemysłowy na granicy z Gdańskiem, objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu P/U pod działalność przemysłową, magazynową, rzemiosła oraz usług. Teren płaski w kształcie kwadratu. Przy działce kanalizacja, 400m dalej woda i prąd(właściciel pracuje nad warunkami przyłączeniowymi). Dojazd drogą utwardzoną gminną. Dojazd do ul.Kartuskiej ok 3.5km, do obwodnicy ok. 6.5km. możliwość zabudowy do 3 kondygnacji naziemnych, do 12m wys., pow. zab. do 50%, intensywność do 1.0 .

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska