Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.DĄBROWSKIEGO

1 900 PLN25 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011885

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 75.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 3/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1950

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Usytuowane blisko centrum Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Okolica cicha i spokojna. Blisko przystanki autobusowe oraz przystanek SKM. Łatwy dojazd do wszystkich dzielnic Gdyni oraz do pozostałych miast Trójmiasta. W pobliżu ścieżki rowerowe, dużo zielonych terenów. Spacer nad morze zajmie ok. 15 minut! Nieruchomość znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z nową elewacją. Na powierzchnię 75 m2 składa się duży salon połączony z kuchnią, sypialnia z łazienką i garderobą, pokój, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz hol. Z pokoju dziennego wyjście na 3 balkony, na jeden z nich wyjście także z sypialni. W mieszkaniu 2 łazienki! Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Okna wychodzą na trzy strony świata, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Możliwość korzystania z suszarni. Dwa sposoby ogrzewania - gazowe lub elekrtyczne. Opłaty eksploatacyjne: czynsz ok. 500 zł + gaz + prąd. Wolne od zaraz. Polecam oraz zapraszam do prezentacji. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska