Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Mały Kack, ul.SPOKOJNA

209 265 PLN10 463 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR011896

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 20.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/2

Liczba pokoi: 1

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż pod budynkiem)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartamentowiec powstaje w nowej inwestycji w urokliwej dzielnicy Mały Kack. W niedalekiej odległości liczne punkty usługowo-handlowe oraz sportowo-rekreacyjne. W sąsiedztwie rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy, tworząc okolicę spokojną i malowniczą. Dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna pozwala szybko dotrzeć do innych miejsc Trójmiasta. Inwestycja to kompleks trzech budynków, planowane oddanie 2021r. Charakteryzują się niską, dwupiętrową zabudową. Hala garażowa na kondygnacji podziemnej. W budynkach zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne tj. kontrola dostępu, video-monitoring, samoobsługowa pralnia, klimatyzacja, cichobieżne windy, parking dla rowerów. Ponadto obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Apartament o powierzchni 20 mkw znajduje się na drugim piętrze budynku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Świetnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, jako bezpieczny sposób lokowania kapitału. Dostępne apartamenty o większych metrażach. Lokale oddawane są wykończone pod klucz i w pełni wyposażone. Cena wykończenia wynosi 44 125 zł. W cenie zawarty jest podatek 23%. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska