Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.Spacerowa

970 000 PLN10 430 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011907

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 93.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1998

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Okazja! Ta perełka architektury znajduje się w jednej z najpiękniejszych nadmorskich willowych dzielnic Trójmiasta. Apartament dedykowane osobom ceniącym luksus, elegancję, dbałość o detal i komfort życia. Mieszkanie usytuowane w kameralnej czteropiętrowej willi, do apartamentu dojedziemy cichobieżną windą, po drodze miniemy portiernię, dodatkowo bezpieczeństwo gwarantuje monitoring. To przepiękne mieszkanie składa się z trzech pokoi. Przestrony salon rozświetla między innymi kryształowa lampa Swarovski Orion Stars, podłogę zdobią ręcznie tkane wełniane dywany, z salonu można wyjść na balkon. W zacisznej sypialni okna upiększają francuskie firany i elegancko upięte zasłony, wygospodarowano tam też miejsce na mini siłownię. Gabinet urządzono w klasycznie elegancki stylu. Kuchnię wyposażono w sprzęty AGD, a duża łazienka z wanną i piękną armaturą na pewno ucieszy wielbicieli gorących kąpieli. W przedpokoju znajduje się 3,5m szafa w zabudowie, dodatkowo mamy pojemną garderobę. Na ścianach apartamentu francuski tynk. Okna z szybami i okuciami antywłamaniowymi, są także zewnętrzne rolety sterowane pilotem oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Apartament gotowy do zamieszkania od zaraz, a cena zawiera całe wyposażenie uwidocznione na zdjęciach. UWAGA Cena obejmuje także cenę miejsce w hali garażowej. Dla osób zainteresowanych modyfikacją istniejącego układu pomieszczeń - dobra wiadomość - istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju. (załączony rzut). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska