Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.SŁOWACKIEGO JULIUSZA

3 300 PLN44 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011943

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 74.31 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/3

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1960

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum Gdyni! Bardzo dobra komunikacja, blisko przystanki autobusowe oraz SKM. Lokal wyposażony w duże witryny, wejście bezpośrednio z chodnika. Lokal przystosowany do prowadzeniea salonu fryzjerskiego, kosmetycznego. Nieruchomość usytuowana na parterze w trzypiętrowej kamienicy. Na powierzchnię ok. 74 m2 składają się 4 pomieszczenia oraz łazienka. Na podłogach terakota, ściany wycekolowane. Okna o ekspozycji na dwie strony świata. Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana przepływowym podgrzewaczem wody, media opomiarowane. Przed wejściem do lokalu miejsca postojowe ogólnodostępne. Do lokalu przynależy pomieszczenie o powierzchni ok. 30 m2 i wysokości 3 m na poziomie -1. Opłaty administracyjne latem ok. 500 zł/zimą ok. 800 zł. Ogrzewanie miejskie. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska