Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Wrzeszcz, ul.SMOLUCHOWSKIEGO MARIANA

1 000 000 PLN9 311 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011950

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 107.40 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 3/4

Liczba pokoi: 5

Rok budowy: 2006

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż przy budynku)
Piwnica
Winda
Ogródek

Rewelacyjny dwupoziomowy apartament w Gdańsku Wrzeszcz w inwestycji z 2006r. z łatwym oraz szybkim dojazdem do centrum położonym w cichym i spokojnym miejscu, blisko Akademii Medycznej oraz Politechniki Gdańskiej. Apartament odświeżony w marcu 2014r. Funkcjonalny, gustownie zaprojektowany i urządzony. Na parterze salon z wyjściem na balkon, kuchnia częściowo zamknięta z jadalnią, wyposażona i umeblowana, łazienka z toaletą oraz 2 pokoje. Na piętrze 2 x sypialnia, łazienka z toaletą. Do mieszkania przynależy szerokie miejsce postojowe na zamkniętym, chronionym placu przy budynku oraz piwnica ok.7m2. W pobliżu rozbudowana infrastruktura oraz usługi publiczne.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska