Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom rekreacyjny - Kłodno, ul.Kłodno

430 000 PLN4 057 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011970

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 106.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2015

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1303.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dla ceniących jakość wypoczynku, celebrowania wolnych chwil z rodziną lub chcących uciec od codziennej wrzawy - proponuję domek na Kaszubach z widokiem na jezioro, las, pola. To malownicze miejsce, otoczone polami i lasami, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Mausz. Cały oferowany teren jest ogrodzony i liczy ponad 1300m2, a wjazd na posesję oraz ciągi komunikacyjne są wyłożone kostką brukową. Sam dom został wybudowany w 2015r., posiada 106m2 powierzchni użytkowej, zadaszony taras zapewniający dodatkowe 40m2. Wewnątrz, na parterze znajduje się salon z kominkiem, w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka. Na piętrze usytuowano trzy sypialnie, przy czym w jednej z nich są dwa pojedyncze łóżka, a w pozostałych dwóch mamy łóżka małżeńskie oraz wyjścia na balkon. Jest także toaleta. Dom położony tuż przy miejscowości Sulęczyno, oddalone 66 km od Trójmiasta, 24 km od Bytowa, 25 km od Kościerzyny. POLECAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska