Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.KURPIOWSKA

1 270 000 PLN8 887 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011969

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 142.90 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2015

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament w prestiżowej lokalizacji Gdyni – Orłowo. Bardzo dobra lokalizacja, miejsce ciche i spokojne z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy dominuje niska zabudowa jedno i wielorodzinna. Dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Budynek wybudowany w 2015 roku obejmuje dwa dwupoziomowe apartamenty. Teren ogrodzony. Pierwsza kondygnacja mieszkania składa się z dwóch pokoi, łazienki z prysznicem oraz korytarza, z którego jest wyjście na duży taras. Na drugiej kondygnacji znajduje się kuchnia z jadalnią, salon, sypialnia z garderobą, łazienka oraz pralnia. Ogrzewanie z dwufunkcyjnego kotła. W łazience oraz korytarzu znajdujących się na pierwszej kondygnacji ogrzewanie podłogowe. Cena apartamentu obejmuje również garaż. Opłaty latem ok. 400 zł/zimą ok. 800 zł. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska