Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wielki Kack, ul.Nowodworcowa

2 000 PLN28 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011979

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 70.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2000

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

NOWA NIŻSZA CENA! Dwupoziomowe, słoneczne i funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Gdyni Wielki Kack. Mieszkanie 70,40 m2 posiada piwnicę ok 5 m2 oraz ogólnodostępny zamykany parking, przeznaczony dla mieszkańców. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym z poddaszem użytkowym. Na mieszkanie składa się – na pierwszym poziomie - przestronny salon z wyjściem na balkon, umeblowany aneks kuchenny, nieduży korytarz z zabudowaną szafą. Na drugi poziom prowadzą drewniane schody, tam usytuowano dwa oddzielne pokoje, jeden z nich ma także wyjście na balkon, przedpokój, łazienka z WC w kaflach z wanną oraz miejscem na pralkę. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie szkoła, sklep Biedronka oddalony o około 800m. Dobre połączenie z centrum do przystanku PKM 350m. Bliskość ulicy gwarantuje dobry dojazd do każdego miejsca w Trójmieście. Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty administracyjne i eksploatacyjne (zimą około 400-zł) oraz jednorazową - zwrotną - kaucję w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska