Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia, ul.Abrahama

460 000 PLN10 455 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011991

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 44.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 3/0

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1930

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Wyremontowane i wysmakowane mieszkanie wbudynku zwindą w centrum Gdyni! Apartament znajduje się na trzecim piętrze, składa się z dwóch pokoi, przy czym jeden z nich jest połączony z aneksem kuchennym, odrębna łazienka. Z pokoju roztacza się widok na ulicę Starowiejską. Z uwagi na położenie apartamentu, doskonała lokalizacja jako mieszkanie pod najem sezonowy, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania ze znajdującej się w mieszkaniu klimatyzacji. Do lokalu przynależy piwnica, jest także możliwość bezpłatnego parkowania za budynkiem, na ogrodzonym parkingu. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska