Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Władysława IV

1 200 PLN34 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011996

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 35.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 1/9

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Dostępne od 01.03.2019 r. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w centrum Gdyni. W okolicy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, m.in. liczne restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, sklepy. Blisko przystanki autobusowe oraz SKM. Miejsce dobrze skomunikowane. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku. Przy budynku miejsca postojowe dla mieszkańców, brama otwierana pilotem. Okna o ekspozycji zachodniej. Na powierzchnię ok. 35 m2 składa się pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, pokój oraz łazienka. Opłaty latem ok. 220zł/ zimą ok. 300zł +prąd i gaz wg zużycia. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska