Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Reda, ul.ŁĄKOWA

2 500 PLN42 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012002

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 60.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Pawilon handlowy

piętro: 0/0

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2000

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy wbardzo dobrej lokalizacji Redy! W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Blisko przystanki autobusowe, szkoła, hotel. Wejście bezpośrednio z chodnika, lokal wyposażony wduże witryny. Idealne miejsce pod np. placówkę banku, aptekę, siedzibę firmy, kancelarię, salon kosmetyczny. Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali w pawilonie handlowym. Bardzo dobre miejsce pod różnego typu działalność, np. placówkę banku, siedzibę firmy, kancelarię, salon kosmetyczny. Możliwość zmiany aranżacji wnętrza oraz podzielenia na dwa lokale. W witrynach zmontowane rolety antywłamaniowe. W lokalu alarm i monitoring. Bezpośrednio przed budynkiemparking. Kaucja w wysokości 5000 zł. Niskie opłaty eksploatacyjne, tylko media wg zużycia, ogrzewanie miejskie. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska