Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom szeregowy - Gdańsk Przymorze, ul.FROMBORSKA

1 279 000 PLN7 393 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012008

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 173.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1995

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 500.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom w zabudowie szeregowej /szereg środkowy/ położony przy lokalnej i spokojnej ulicy na osiedlu Przymorze. Miejsce Bardzo dobrze skomunikowane z Sopotem i terenami nadmorskimi Gdańska ok. 1,5km do Jelitkowa i Brzeźna. Dom solidnie wykończony. Piwnica - ok. 62 m2- kotłownia gazowa, pomieszczenia gospodarcze. Parter- ok. 63m2 - salon 33m2 z wyjściem na taras, kuchnia 15m2 zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD, wc, hall i wiatrołap ok. 12m2. 1 P- ok. 50m2 - 3 pokoje łazienka, korytarz. Łazienki w kaflach, okna PVC, w pokojach na podłogach deski; pomieszczenia wysokie 2,8m, budynek docieplony, na dachu blachodachówka. Dodatkowo na działce garaż wolnostojący na 2 samochody, ogródek zagospodarowany. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska