Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka pod bud. 1-rodz. - Gdynia Mały Kack, ul.Żniwna

530 001 PLN957 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012009

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 554.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Dalej)
Prąd(Na granicy działki)
Woda(Na granicy działki)
Kanalizacja((Brak informacji))
Szambo

Działka budowlana o powierzchni 583m2, na prężnie rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych, położona przy ulicy Żniwnej w przepięknym i malowniczym miejscu na Małym Kacku. Działka ma regularny, prostokątny kształt, dojazd do posesji drogą utwardzoną. Prąd i woda w pobliżu działki, gaz do podciągnięcia.Została wydana decyzja o warunkach zabudowy, ustalająca zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 0,19; szerokość elewacji frontowej 12,50 z tolerancją 20%; wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej - do 7,m, dach płaski. Uwaga ! Cena podlega negocjacji! Nieniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska