Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul.Generała Maczka

520 000 PLN7 975 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012005

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 65.20 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1960

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do remontu

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Duże (65m2) i wysokie (2,70cm) mieszkanie w zacisznej okolicy na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, blisko ulicy Legionów, ale nie sąsiadujące z nią bezpośrednio. Osoby, ceniące ciszę, a zarazem bliskość wszelkich punktów usługowych, handlowych czy rekreacyjnych, będą mogły korzystać z uroków miejsca. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (salon posiada wyjście na balkon), kuchnia oddzielna z oknem, do mieszkania przynależy także piwnica. Ogrzewanie miejskie, jest gaz, prąd, woda, mieszkanie wymaga remontu. Parking ogólnodostępny, ale istnieje możliwość dokupienia garażu. Cena do negocjacji. POLECAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska