Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Mały Kack, ul.Leśna

1 500 PLN29 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012018

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 51.60 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2009

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w dobrej lokalizacji Gdyni – Małym Kacku. Osiedle Leśne wybudowane w 2009 roku, położone w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Blisko centrum miasta, a jednocześnie cicho i spokojnie, osiedle zamknięte i strzeżone. Dobry dojazd do obwodnicy. Doskonałe miejsce na spacery i przejażdżki rowerowe, idealne miejsce do odpoczynku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku mieszkalnym. Na powierzchnię ok. 51 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka oraz przedpokój. Z salonu wyjście na duży taras osłonięty od wiatru skierowany na południową stronę. Mieszkanie częściowo umeblowane. Opłaty administracyjne latem ok. 500 zł/zimą ok. 650 zł. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska