Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

580 000 PLN10 052 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012020

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 57.70 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 3/5

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1960

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w centrum Gdyni (ul. Świętojańska) w bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich punktów usługowych, restauracji, szkół, a zarazem kilka minut spacerem od morza! Budynek zbudowana w latach `60 ubiegłego wieku, posiada sprawną, odnowioną windę. Apartament posiada 57,70m2, znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowego bloku, do którego wejście zabezpieczone jest bramą oraz domofonem. Mieszkanie dwupokojowe, ekspozycja okienna na wschód w sypialni, z salonu okna wychodzą na stronę zachodnią, obydwa pokoje mają wyjścia na balkon! Kuchnia słoneczna, oddzielna posiada stół na 6 osób, w łazience nowa kabina prysznicowa, wc, umywalka, miejsce na pralkę. Do wszystkich pomieszczeń mamy dostęp z holu. W mieszkaniu pięknie zachowany parkiet dębowy, w kuchni i w łazience kafelki. Parking ogólnodostępny. Zapraszam na prezentację Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska