Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Redłowo, ul.Czapskiego Józefa

1 650 000 PLN4 125 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012173

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 400.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 7

rok budowy: 1985

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Pow. działki: 740.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Duży, wolnostojący dom w doskonałej lokalizacji! Cicha, bardzo spokojna, ślepa uliczka. Bliskość morza oraz terenów zielonych sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.Dom zaprojektowany został jako dwurodzinny z dodatkową możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, posadowiony na działce o powierzchni 740m2, położony w jednej z najlepszych dzielnic Gdyni. W nabliższym otoczeniu pełne zaplecze usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz wszystkie ciągi komunikacyjne Trójmiasta. Bezpośrednie sąsiedztwo tras spacerowych, Polanki Redłowskiej, morza. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony, przystosowany dla potrzeb i funkcjonowania rodziny wielopokoleniowej. Dwa niezależne odrębne mieszkania : 1- o powierzchni 100m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki. 2- o powierzchni 130m2 jest dwupoziomowe gdzie na poziomie pierwszym zlokalizowano kuchnię z jadalnią, pokój dzienny, sypialnię z garderobą i łazienkę natomiast na półpiętrze zlokalizowane zostały jeszcze dwie sypialnie. W przyziemiu znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia, 2 garaże, wydzielono również powierzchnię ok. 50m2 i zaadoptowano ją do prowadzenia działalności gospodarczej. Posesja orgodzona, z możliwością parkowania. Cały dom ogrzewany jest jednym piecem bez wydzielania poszczególnych mieszkań (istnieje możliwość ogrzewania budynku piecem gazowym lub piecem na paliwo stałe-koks). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska