Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Leszczynki, ul.STOIGNIEWA

849 001 PLN4 717 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012175

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 180.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1960

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do zamieszkania

Pow. działki: 860.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Wolnostojący dom z dwiema kondygnacjami, położony na 860m2 działce na granicy dzielnic Grabówek Leszczynki w Gdyni o powierzchni 180m2 - 5 km od centrum Gdyni! Na pierwszej kondygnacji mamy duży słoneczny salon z jadalnią (umieszczoną w wykuszu od strony południowej), otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka i korytarz. Druga kondygnacja mieści salon, dwie sypialni oraz łazienkę. Z jednej z sypialni umieszczonych tutaj można wyjść na 20 metrowy taras. Dom posiada 60 metrową piwnicę, wykorzystywana jako letnia kuchnia, a z uwagi na wielkość pomieszczenia, znajduje się tu także kotłownia, pralnia, suszarnia oraz dwa garaże. Dom dobrze utrzymany, wybudowany w 1960 roku, natomiast w 2008 r. przeszedł remont, dzięki czemu można w nim zamieszkanie od zaraz. Na podłogach w całym domu parkiet, panele, terakota. Ogrzewanie gazowe oraz drewnem z wykorzystaniem systemu holz gaz. Dom wyposażony w antywłamaniowe drzwi, rolety oraz alarm. Serdecznie polecam. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska