Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Orłowo, ul.ALEJA ZWYCIĘSTWA

4 380 PLN60 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012217

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 73.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/3

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2014

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal użytkowy/biurowy w nowoczesnym biurowcu, w kompleksie Nowe Orłowo, przy głównej drodze przelotowej Gdynia-Gdańsk- wyjątkowo prestiżowe miejsce, 5 minut spacerkiem do morza. Lokal wykończony na biuro. Zaplecze socjalne, toalety na korytarzu w części współnej. W budynku znajduje się winda, ochrona oraz portier w głównym holu, przy wejściu do budynku. 1 miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne w cenie 350zł za miejsce. Opłaty dodatkowe eksploatacyjne 13zł/m2 + opłaty licznikowe. Zapraszamy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska