Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Plac Kaszubski

4 700 PLN52 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012284

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 90.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/11

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2014

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy, położony w ścisłym centrum miasta, w nowoczesnym budynku "Transatlantyk" graniczący z początkiem głównej ulicy miasta-Świętojańską, 4 min. spacerem do morza, miejsce o dużym natężeniu ruchu. Lokal z dużą witryną, z przeznaczeniem na handel, małą gastronomię, kawiarnię (wspólnota wyraża zgodę na alkohole niskoprocentowe), gabinety lekarskie, stomatologiczne, kosmetyczne i pozostałe usługi. Lokal o wys. 3,6m2, wykończony, do ewentualnej adaptacji. Cała powierzchnia lokalu składa się z sali 80m2+zaplecze 6m2+WC 4m2. Media opomiarowane: prąd, centralne ogrzewanie i podgrzewanie wody z OPEC, brak gazu. Opłaty średniomiesięcznie w skali roku wynoszą ok. 840zł z wodą i ogrzewaniem. Lokal wyposażony w monitoring i system alarmowy. Polecam! Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska