Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.UJEJSKIEGO KORNELA

700 000 PLN9 831 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012361

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 71.20 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1930

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Ekskluzywne bezczynszowe mieszkanie na Wzgórzu Świętego Maksymiliana o powierzchni ponad 70m2. Spacer nad morze zajmie zaledwie ok. 10 minut. Apartament znajduje się w kamienicy z 1930r., w której znajdują się jedynie 4 mieszkania. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, trolejbusowe oraz SKM, PKP. W okolicy punkty usługowe i handlowe, niedaleko C.H. Riviera. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, posiada dużą sypialnię, okna skierowane są na północny zachód, pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią o ekspozycji południowowschodniej. Apartament gotowy do zamieszkania, pięknie wykończony, zadbany. Oplaty eksploatacyjne - w sezone zimowym około 320 zł. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska