Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

1 800 PLN60 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012437

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 30.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/3

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1939

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Do odświeżenia

Do wynajęcia parterowy lokal handlowy o powierzchni 30m2 ulokowany przy ulicy Świętojańskiej, gotowy do wynajęcia od zaraz. Lokal składa się z sali głównej oraz zaplecza socjalnego z WC. Stan techniczny dobry, na posadzkach znajdują się płytki. Nieruchomość idealna na usługi kosmetyczne, gabinet medyczny czy niewielki butik. Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - liczne sklepy, usługi, restauracje, kawiarnie, kilka metrów od lokalu jest przystanek ZKM. Czynsz najmu to 1.800-zł + opłaty + 2 miesięczna kaucja Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska