Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom szeregowy - Gdańsk Oliwa, ul.Polanki

2 150 000 PLN6 555 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012476

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 328.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 6

rok budowy: 1981

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 570.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) z wydzieloną częścią usługową oraz mieszkalną, oddzielne wejścia wraz z ogrodzonymi niezależnymi wjazdami na działkę. Możliwość połączenia obu części. Parter 108,9 m2; I piętro 108,3 m2; piwnica/przyziemię 110,6 m2; 2 wolnostojące garaże 36 m2. Dom wybudowany w 1980r. 3 niezależne wejścia, 5 toalet (włączając cześć użytkową), 3 łazienki. Na terenie działki: 2 garaże i pomieszczenie gospodarcze. Podłoga: parkiet dębowy i gres polerowany. Stolarka drewniana z wysokiej jakości drzewa. Alarm antywłamaniowy, domofon, drzwi antywłamaniowe, automatyczna brama wjazdowa. Na posesji ustanowiona jest służebność przesyłu stanowiąca stały roczny dochód. Ogrzewanie gazowe z możliwością instalacji ogrzewania miejskiego GPEC. Średnie koszty miesięczne ok 1000zł. Zabudowa kuchni wykonana w 2017r. Płyta ceramiczna z okapem, w zabudowie lodówka, zamrażarka, piekarnik kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń. Posesja daje możliwość samoutrzymania poprzez wykorzystanie części domu na własną działalność lub wynajem powierzchni, do której przyporządkowane są miejsca parkingowe na terenie posesji. Wyjątkowe usytuowanie ze względów rekreacyjnych (3 min. do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego), dobra komunikacja: blisko głównej drogi przelotowej, tramwaj, kolej metropolitarna, autobus. W pobliżu: 2 szkoły podstawowe, 2 licea ogólnokształcące, uniwersytet.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska