Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Witomino Leśniczówka, ul.STAWNA

299 000 PLN6 905 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012512

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 43.30 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe z KW

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1976

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Ustawne 2 pokoje mieszkanie w Gdyni Witomino Leśniczówka – do remontu. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na II piętrze IV piętrowego budynku. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, liczne sklepy (Lidl, Biedronka, Żabka), ryneczek, Centrum Witawa, poczta, szkoła, basen, przedszkole, kościół, przystanek ZMK. Witomino Leśniczówka to bardzo ceniona dzielnica, z uwagi na doskonałe skomunikowane, oraz bliskie usytuowanie od ścisłego centrum Gdyni (3 przystanki autobusem). Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został ocieplony oraz odnowiono elewacje. Przed blokiem miejsca parkingowe wyłącznie dla mieszkańców - zabezpieczone szlabanem. Na mieszkanie składa się: sypialnia, salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanna i WC. Do lokalu przynależy piwnica. Opłaty w sezonie letnim ok. 400 zł latem, w sezonie grzewczym około 500 zł. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska