Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Działki Leśne, ul.Śląska

3 713 PLN47 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012566

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 79.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 5/5

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2016

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Biurowiec w wysokim standardzie z 2017r blisko centrum Gdyni przy ul.Śląskiej. Lokal biurowy o pow.79m2. -3 pokoje plus pomieszczenie socjalne. Cena 47zł/m2 plus opłaty dodatkowe 13zł/m2. Miejsca parkingowe przy budynku.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Natalia Miłkowska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska