Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Działki Leśne, ul.WARSZAWSKA

679 000 PLN7 223 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012586

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 94.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1940

Ogrzewanie: Elektryczne

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie z „duszą” - w atrakcyjnej lokalizacji - na ulicy Warszawskiej w Gdyni! Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa; są tu szkoły, przedszkola, sklepy, środki komunikacji miejskiej (autobus, trolejbus, do SKM Gdynia Główna kilka min. piechotą). Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 94m2, składa się ono z salonu 24m2, dwóch sypialni 24m2 i 14m2, kuchnia w kształcie litery L oraz korytarz i łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się na II piętrze czteropiętrowej kamienicy, ma dwa balkony, przynależy do niego piwnica, a nadto, w ramach udziału w nieruchomości wspólnej, można korzystać z suszarni znajdującej się na czwartym piętrze oraz z terenu za kamienicą, wykorzystywanego jako ogród. Mieszkanie jest zadbane, bardzo wysokie, dzięki czemu pogłębia się wrażenie przestrzeni, a drewniany parkiet dodaje uroku. Mieszkanie dwustronne (wsch./zach.). Opłaty za ogrzewanie kształtują się na poziomie 200 zł miesięcznie, dodatkowo opłaty eksploatacyjne wynoszą około 350-zł., w tym zawiera się już fundusz remontow Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska