Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Redłowo, ul.KACZEWSKA

799 000 PLN11 580 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012588

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 69.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 3/9

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2007

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament w prestiżowej lokalizacji Gdyni - Redłowo! Blisko morza oraz rezerwatu przyrody Kępa Redłowska. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum miasta oraz Gdańskiem i Sopotem. W pobliżu przystanki autobusowe, trolejbusowe, SKM i PKM. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo usługowa, szkoły, przedszkola. Budynek wybudowany w 2007 roku, monitorowany i chroniony przez całą dobę. Czysta i zadbana klatka schodowa, cichobieżna winda. Słoneczne i przestronne mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię składa się salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, wc, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Z salonu wyjście na duży balkon. Świetny rozkład pomieszczeń - część sypialniana kameralnie oddzielona holem od części dziennej. Okna z obu sypialni o ekspozycji wschodniej, z salonu o ekspozycji południowo-zachodniej. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 600 zł/zimą ok. 900 zł. Cena obejmuje także stałe wyposażenie. Miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórka lokatorska dodatkowo płatne 30 000 zł. Polecam oraz zapraszam na prezentację! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.GD1Y/00079758/0

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska