Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.DERDOWSKIEGO

1 990 PLN43 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012647

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 46.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 1/4

liczba pokoi: 2

rok budowy:

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal w samym centrum Gdyni. Doskonała lokalizacja, blisko morza, plaży, bulwaru nadmorskiego. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, blisko przystanki autobusowe. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, m.in. sklepy, banki, przychodnie, apteki, szkoły, siłownia, kino, teatr. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Na powierzchnię 46m2 składają się z dwa pokoje, kuchnia z oknem i pełnym wyposazeniem, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie umeblowane, zadbane, po kapitalnym remoncie w 2012r. Miejsce idealne również, pod różnego rodzaju usługi, gabinet lub biuro, wcześniej miała tu swoją siedzibę kancelaria prawna. Opłaty: czynsz dla właściciela 1 990zł + opłaty eksploatacyjne: 450zł- zimą, 350zł-latem w tym: woda, ogrzewanie i wywóz nieczystości. Energia elektryczna wg wskazań licznika. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Natalia Miłkowska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska