Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.HRYNIEWICKIEGO

2 200 000 PLN32 448 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012663

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 67.80 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 23/24

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2009

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Podniebny apartament w Sea Towers o powierzchni 68,70m2 Apartament w kompleksie Sea Towers na Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Unikalna lokalizacja w centrum i usytuowanie zaledwie 50 metrów od morza czynią to miejsce najbardziej pożądaną lokalizacją w Polsce. Apartament położony na 23 piętrze składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego jest bezpośrednie wyjście na balkon, intymnej sypialni, pojemnej garderoby oraz łazienki z wolnostojącą wanną. Słoneczny, ponad 30m2 salon, posiada duże okna o ekspozycji na wschód, południe oraz zachód, dzięki czemu można podziwiać zarówno wschody jak i zachody słońca, mieści on przestronną sofę, kwadratową ławę, przy ścianie dodatkowo ulokowano stolik z dwom krzesłami. Salon posiada wydzieloną przestrzeń kuchenną. Sypialnia urządzona w stylu kolonialnym wyposażana w meble z dębu afrykańskiego. Garderoba dostępna z holu, z szufladami, półkami oraz drążkami, dodatkowo, aby zyskać więcej przestrzeni w salonie i sypialni, w korytarzu zaprojektowano i wykonano trzy szafy pod sufit (wbudowane). Łazienka z wanną, WC z funkcją bidetu, na podłodze antypoślizgowy gres. POLECAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska