Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Rumia, ul.DĘBOGÓRSKA

1 400 PLN31 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR012671

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 44.82 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2017

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Bardzo atrakcyjna oferta w nowym budynku, w ładnym otoczeniu, położona w bardzo dogodnym miejscu komunikacyjnym, do Centrum Gdyni samochodem ok. 15min. Mieszkanie nowe, nigdy wczesniej niezamieszkane. Kuchnia zabudowana z płyta indukcyjną i piekarnikiem elektrycznym. Lodówka oraz zmywarka we własnym zakresie. Łazienka z prysznicem. Duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia. Możliwość dowolnego umeblowania pokoi. Ekspozycja mieszkania północna. Cały budynek meszkalny jest nowy - w ofercie 5 mieszkań gotowych do zamieszkania od 2020roku: - 39,25m2 - 1300 zł plus opłaty, dwa pokoje - 44,84m2- 1400 zł plus opłaty, dwa pokoje - 2 szt. - 58,63m2 - 1600zł plus opłaty, trzy pokoje. Wynajem na min. 1 rok , 2-miesięczna kaucja, ogrzewanie OPEC, energia elektryczna wg. licznika. Oferta skierowana do osób NIEPALĄCYCH i BEZ ZWERZĄT. POLECAM!!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Natalia Miłkowska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska