Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.BATALIONÓW CHŁOPSKICH

380 000 PLN7 993 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012681

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 47.54 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1950

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do remontu

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Blisko morza i centrum miasta, na Wzgórzu Świętego Maksymiliana przy ul. Batalionów Chłopskich. Cicha i spokojna okolica. Wokół budynku dużo zieleni. Doskonała komunikacja, zaledwie 100 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy/trolejbusowy, niedaleko także przystanek SKM i PKM, które umożliwią szybkie przemieszczanie się na terenie Trójmiasta. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, m.in. szkoła, przedszkole, stacja benzynowa, hala widowiskowo-sportowa oraz galeria handlowa. Mieszkanie o pow. 47,54 m2 na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie dwustronne, dobrze oświetlone. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W większym pokoju znajdują się drzwi balkonowe. Do mieszkania przynależą dwie duże piwnice. Miejsca postojowe ogólnodostępne przy ulicy. Czynsz letni ok. 220 zł/zimowy ok. 600 zł. Ogrzewanie miejskie, natomiast woda ogrzewana gazowo. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska