Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Działki Leśne, ul.Warszawska

970 000 PLN7 405 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012683

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 131.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 3/4

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1937

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie, które jest gotowe do zamieszkania od zaraz! Kamienica została wybudowana w 1937r, nie posiada windy, ogrzewanie miejskie, woda ogrzewana nowoczesnymi przepływowymi piecami gazowymi, w oknach żaluzje elektrycznie opuszczane. Kamienica ocieplona, osuszone fundamenty, w planach wspólnoty renowacja klatki. Nieruchomość dobrze skomunikowana, kilka minut od przystanku SKM Gdynia Centrum, zaś kilkanaście metrów od kamienicy znajduje się przystanek autobusowy. Do ulicy Świętojańskiej dotrzemy zaledwie w 10 minut. Mieszkanie 131m2 sprawdzi się zarówno jako komfortowa przestrzeń dla rodziny, jak również lokata kapitału, z uwagi na fakt istnienia 2 niezależnych ksiąg wieczystych. Apartament powstał w wyniku połączenia dwóch samodzielnych lokali mieszanych i istnieje możliwość przywrócenia stanu pierwotnego. Apartament jest dość wysoki 2,90m, okna kuchni, salonu oraz jednej z sypialni wychodzą na ul. Warszawską od strony wschodniej, zaś dwie pozostałe sypialnie posiadają ekspozycję południowozachodnią. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, posiada imponującą zabudowę w większości pomieszczeń, a w każdym metrze kwadratowym mieszkania zauważa się dbałość o detal. Opłat w sezonie letnim ok. 760.-zł, zaś 1.350.- zł w sezonie grzewczym-obejmują ogrzewanie, wodę, eksploatacja cz. wspólnych, fundusz remontowy. POLECAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska