Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

598 000 PLN9 967 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012689

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 60.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/5

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1935

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Dochodowe mieszkanie w najpiękniejszej części ulicy Świętojańskiej w Gdyni! Apartament położony kilka minut spacerem od morza, nieopodal Gdyńska Szkoła Filmowa, Teatr Muzyczny, Centra Handlowe. Z uwagi na szybki dostęp do morza, Skweru Kościuszki, licznych restauracji, pubów czy instytucji kultury, miejsce zadowoli zarówno osoby szukające apartamentów na inwestycję jak i osoby, pragnące zamieszkać w Śródmieściu i rozsmakować się w wielkomiejskim życiu. Apartament położony na I piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1935r., z windą, składa się z 2 przestronnych pokoi po 18m2, oddzielnej kuchni z oknem - około 10m2, przedpokoju oraz łazienki. Nieruchomość przeszła gruntowny remont, od wymiany instalacji, po odrestaurowane podłogi czy wymalowanie ścian. Wyremontowano łazienkę i zamontowano nową kuchnię. Opłaty eksploatacyjne wynoszą około 500, 600 zł, w zależności od sezonu. Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana elektrycznie, jest boiler. OFERTA GODNA UWAGI! POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego!!!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska