Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom bliźniak - Reda, ul.Harcerska

499 000 PLN3 099 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012697

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 161.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1970

ogrzewanie: Piec

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 2041.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Parter domu z wydzieloną 1/2 czścią działki o pow. 378m2 i osobnym wejściem. Mieszkanie wyodrębnine o pow. 86m2 - 3 pokoje 21/19/13.5m2 /na podłogach panele podłogowe, kuchnia 13m2 zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD, hall 8m2, łazienka 5.5m2, korytarz 5m2. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 40m2 - pom. gospodarcze, kotłownia - piec na groszek - ogrzewanie plus woda użytkowa; dodatkowo woda podgrzewana na prąd. Mieszkanie po remoncie - nowe instalacje elektryczne, wod. kanalizacyjne; okna PCV; dodatkowe ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła, ściany cekolowane /gładzie tynkowe/; solidne wyposażenie i wykończenie kuchni i łazienki; budynek docieplony, ogród zagospodarowany; dach pokryty papą termozgrzewalną. Dodatkowo bezposrednio do tej nieruchomości przylega wydzielona działka o pow. 1852m2, objeta MPZP - mozliwość prowadzenia usług i produkcji na wydzielonej dzialce- na działce znajduje się budynek gospodarczy parterowy z poddaszem nieużytkowym - parter: pom. gosp. 15.4m2 oraz pom. gospodarcze12m2, Możliwość nabycia drugiej części domu /piętro/ z osobnym wejściem oraz dodatkową przyległą działką o pow 1852m2 z przeznaczeniem pod usługi, produkkcję.. Cena całości 998 000,- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501034824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska