Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom bliźniak - Mosty, ul.Ogrodowa

655 000 PLN4 199 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR012699

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 156.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2019

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Deweloperski

Pow. działki: 410.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Wyjątkowa oferta! Dom praktycznie nad samym morzem! Nieruchomość zlokalizowana w Mostach – nadmorskiej miejscowości sąsiadującej z Rewą i Mechelinkami. Dojazd nad morze zajmie niecałe 5 minut! Do centrum Gdyni ok. 13 km. Spokojna okolica, w otoczeniu zabudowa jednorodzinna, las oraz tereny spacerowe i rekreacyjne. W promieniu zaledwie 700 metrów wszelkiego rodzaju sklepy, szkoła, przedszkola, przystanki autobusowe, restauracje. Nieruchomość z 2019 roku w stanie deweloperskim, posadowiona na działce o powierzchni 410 m2. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej. Segmenty wykonane zostały jako niezależne konstrukcje murowane, oddzielone dylatacją ze styropianu. Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Z salonu wyjście do ogrodu. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Natalia Miłkowska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska