Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot Kamienny Potok, ul.MAZOWIECKA

507 000 PLN8 177 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012701

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 62.00 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe

Typ budynku: Wielka płyta

Piętro: 1/6

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1981

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do remontu

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Sopot Kamienny Potok - 3 pokoje, 2 łazienki plus 7m loggia - do remontu Mieszkanie w zacisznej części Sopotu, przy ulicy Mazowieckiej, położone na I piętrze, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym - 30m2, dwóch sypialni o metrażu 11,5m2 oraz 9,5m2 oraz 2 łazienek po około 4m2, jest także niewielki przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica około 6m2. Mieszkanie położone nieopodal Parku Krajobrazowego, w kilka minut dotrzemy nad morze, w pobliżu znajduje sie także dobrze rozwinięta infrastruktura handlowa, usługowa, a nadto kilkaset metrów od budynku są przystanki SKM oraz ZKM, szkoły przedszkola, przychodnia. Woda oraz ogrzewanie - miejskie. instalacja elektryczna częściowo wymieniona. Mieszkanie wymaga remontu. Uwaga! Możliwa rozsądna NEGOCJACJA CENY! Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska