Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.Reja

715 000 PLN8 125 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012710

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 88.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 0/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1939

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do adaptacji

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Duże, 88m2 mieszkanie położone na parterze dwupiętrowej kamienicy w Gdyni przy ulicy Reja. Mieszkanie obecnie funkcjonuje jako przedszkole, posiada 3 pokoje, odrębną kuchnię, łazienkę, wszystko łączy korytarz, mieszkanie opomiarowane, zarządzane przez wspólnotę. Budynek przedwojenny, generalnie odnowiony w 2012r., wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, odnowiono elewację, ocieplono także dach, dodatkowo dokonano wymiany stolarki drzwiowej i okiennej. Wokół dużo terenów zielonych, pełna infrastruktura handlowa, usługowa, blisko są szkoły, przedszkola, przychodnia, miejsce bardzo pożądane z uwagi na doskonałą komunikację i bliskość centrum, morza, ale równocześnie miejsce zapewniające ciszę i możliwość relaksu. Do lokalu przynależy miejsce postojowe oraz duża 9m2 piwnica. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Mieszkanie nie posiada balkonu ani tarasu. Uwaga! Możliwa NEGOCJACJA CENY! Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska