Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

3 500 PLN32 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012784

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 110.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 1/5

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal w rewelacyjnej lokalizacji przy najbardziej ruchliwym odcinku głównej ulicy miasta, z dużymi oknami, po kapitalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia, na pierwszym piętrze o pow. 110m2 o wys. 2,50m (sufit istniejący; konstrukcyjnie 2,70m), w bardzo ładnie utrzymanej kamienicy z ładną klatką schodową, z nową windą. Dodatkowym atutem jest bliskość Skweru Kościuszki, morza i plaży. Lokal z przeznaczeniem na siedzibę firmy: biura, kancelarie, gabinety stomatologiczne, rehabilitacyjne, kosmetyczne, salon fryzjerski, lekarskie, fitness, składa się z 4 pokoi, pomieszczenia magazynowego, WC i zaplecza socjalnego. Lokal do wynajęcia bez umeblowania. Opłaty eksploatacyjne miesięczne wynoszą ok. 550 zł/miesiąc, w tym: woda (opomiarowana, podgrzewana przepływowym podgrzewaczem) + ogrzewanie miejskie(3,50zł/m2), sprzątanie, prąd na klatce schodowej + prąd(siła, moc do 120kW trójfazowa). Gaz doprowadzony do budynku i częściowo rozdzielony. W razie potrzeby potrzeby, są duże możliwości rozprowadzenia wentylacji. Możliwość wynajęcia piwnicy o powierzchni do uzgodnienia. Do stawki czynszu należy doliczyć VAT. GORĄCO POLECAM. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska