Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.Chopina

2 500 000 PLN12 500 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012787

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 200.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1968

ogrzewanie: Piec

stan techniczny: Do remontu

Pow. działki: 572.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Nieruchomość położona w bardzo lubianej dzielnicy Gdyni - Wzgórze Świętego Maksymiliana – około 500m od morza! Teren wokół willi jest bardzo atrakcyjny, wokół dużo zieleni, przed willą znajduje się ogró, dodatkowy atut, to lokalizacja, gdyż jest to miejsce zapewniające ciszę, ale równocześnie najbliższa okolica obfituje w różnego rodzaju usługi, są sklepy, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej. Nieruchomość stoi na dużej 570m2 działce i stanowi dwurodzinny dom, wykonany w typowym dla Gdyni, modernistycznym stylu.W prezentowanej willi są 2 niezależne mieszkania, posaidają odrębne wejścia, odrąbne księgi wieczyste. Budynek posiada dwie bramy wjazdowe- każde mieszkanie ma własną, są piwnice, jest także jeden garaż. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska