Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wielki Kack, ul.Lipowa

789 000 PLN5 977 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012795

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 132.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 3/4

Liczba pokoi: 5

Rok budowy: 2000

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie 2-poziomowe po generalnym remoncie(2019r), 2-stronne, słoneczne(płd.-zach.). Powierzchnia całkowita 132m2, użytkowa 100m2. Nietypowy rozkład 2 kondygnacji(2 oddzielne niezależne wejścia). Ip. Przestronny salon z wyjściem na balkonem z kominkiem, oddzielna kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona, łazienka z prysznicem, łazienka w wanną, toaleta, 2 sypialnie (jedna z garderobą). IIp. 2 duże pomieszczenia typu openspace z 2 niezależnymi wejściami(schody stajconarne,schody dachowe wysuwane ) Do mieszkania przynależy piwnica 2.6m2, opłaty 550zł/750zł. Mieszkanie własnościowe z kw.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska