Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.Wrocławska

1 500 000 PLN11 278 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012838

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 133.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 5

Rok budowy: 1938

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Częściowo po remoncie

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

Piętro domu plus poddasze w willi z widokiem na morze!!! Atrakcyjna nieruchomość dla koneserów Gdyńskich kamienic – 132m2 w Gdyni Orłowie przy ul. Wrocławskiej! Dom wybudowany z cegły, stropy Akkermana, posadowiony na ponad 1400m2, posiada nowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Dodatkowo każdoczesnemu właścicielowi przedmiotowej nieruchomości przysługuje wyłączne korzystanie z działki stanowiącej ogród obszaru 468m2! Przedmiotem sprzedaży jest I piętro z dużym tarasem z widokiem na morze oraz poddasze willi z 1938r. Oferowana nieruchomość została w 2017r., częściowo wyremontowana – chodzi o poddasze; wymieniono tu instalacje elektryczną, hydrauliczną, doprowadzono ogrzewanie, (łazienka z wc i prysznicem z ogrzewaniem podłogowym), jest także kominek. Poddasze stanowi przestrzeń typu open space, znajdziemy tu aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, przestrzeń jest dobrze doświetlona, z okien rozpościera się widok między innymi na zatokę Gdańską. Poddasze mierząc po podłodze ma 90m2, powierzchnia użytkowa stanowi około 50m2. I piętro o powierzchni 90m2 składa się z 3 sypialni, służbówki, oddzielnej kuchni, sporego holu oraz łazienki. W 2018r. dokonano wymiany okien, obecnie są okna 3 szybowe. Pomieszczenia wysokie 3m, co potęguje wrażenie przestrzeni; w pokojach parkiet, w kuchni deski sosnowe, łazienka z przedwojenną posadzką; całe piętro wymaga częściowo odświeżenia, a częściowo do remontu. Należy tu wymienić instalacje elektryczne, hydraulikę, odświeżyć podłogi, ściany. Dział III i IV księgi wieczystej obydwu nieruchomości jest wolny od wpisów i wzmianek o nich. Do mieszkania przynależy piwnica - 8 m2 oraz garaż 12 m2. Zapraszam na prezentację i POLECAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska