Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Grabówek, ul.FALISTA

449 000 PLN8 472 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012848

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 53.00 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe z KW

Typ budynku: Wieżowiec

Piętro: 5/10

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1979

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w otulinie lasu, z rewelacyjnym widokiem na port i morze! Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum Gdyni. Niedaleko przystanki autobusowe oraz SKM. Dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Idealne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycję, pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię ok. 53 m2 składają siędwa niezależne pokoje (ok. 20 m2; 10 m2), oddzielna kuchnia z jadalnią (ok. 16 m2), łazienka z prysznicem, wc oraz przedpokój. Z większego pokoju wyjście nabalkon z widokiem na las. Możliwość przywrócenia stanu pierwotnego i uzyskania 3 niezależnych pokoi i oddzielnej kuchni. Opłaty administracyjne zimą ok. 540 zł/mies., latem ok. 320 zł/mies. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Przy budynku znajduje się parking dla mieszkańców. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska